Fotografia nieruchomości z drona

Oferta w krótce – strona w budowie

Uzupełnij swoje ogłoszenie, stronę internetową lub reklamę o zdjęcia z powietrza. Zdjęcia z drona dają zapierający dech w piersiach efekt. Jestem w trakcie przygotowywania atrakcyjnej oferty fotografii z drona.

Zdjęcia nieruchomości z powietrza.

Zdjęcia z powietrza wykonywane dronem do profesjonalnych zastosowań muszą być wykonywane przez pilota z świadectwem kwalifikacji który posiada aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie OC.

 

Wyróżnij się spośród konkurencji i przedstaw swoim klientom zdjęcia z lotu ptaka

Zdjęcia z drona dla restauracji, hoteli i ośrodków wypoczynkowych

Przygotowujemy ofertę dla restałracji i hoteli. Zdjęcia z powietrza mogą uatrakcyjnić Twoją stronę internetową, ulotki, foldery oraz  wszelkiego rodzaju reklamy cyfrowe.

Zdjęcia z drona dla deweloperów

Zdjęcia z powietrza nowo wybudowanego osiedla przyciągną jeszcze więcej klientów do oferty sprzedażowej domów i mieszkań. Ujęcia z wysokości są coraz populraniejsze i ujmują serca ludzi poszukujących nowego miejsca zamieszkania.

Zdjęcia z lotu ptaka dla architektów

Potrzebujesz zdjęć działki, zdjęć z postępów realizacji lub zdjęć z zakończonego projektu? Zdjęcia z powietrza przeniosą jakość Twoich usług w inny wymiar.

Zdjęcia z powietrza dla osób prywatnych

Sprzedajesz dom lub działkę? Podnieś kilkukrotnie atrakcyjność swojej oferty lub ogłoszenia dzięki ummieszczeniu w nich zdjęć wykonanych z lotu ptaka. Przygotowuję atrakcyjną cenowo ofertę dla osób prywatnych chcących sprzedać lub kupić nieruchomość.

Chętnie podejmę również współpracę z pośrednikami nieruchomości. Przy stałej współpracy przewiduję preferencyjne warunki umowy.

zdjęcia z drona

fotografia z powietrza

zdjęcia z lotu ptaka