Fotografia nieruchomości z drona

Uzupełnij swoje ogłoszenie, stronę internetową lub reklamę o zdjęcia z powietrza. Zdjęcia z drona dają zapierający dech w piersiach efekt. Jestem w trakcie przygotowywania atrakcyjnej oferty fotografii z drona.

Zdjęcia nieruchomości z powietrza.

Zdjęcia z powietrza wykonywane dronem do profesjonalnych zastosowań muszą być wykonywane przez pilota z świadectwem kwalifikacji który posiada aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie OC.

 

Wyróżnij się spośród konkurencji i przedstaw swoim klientom zdjęcia z lotu ptaka

Zdjęcia z drona dla restauracji, hoteli i ośrodków wypoczynkowych

Przygotowujemy ofertę dla restałracji i hoteli. Zdjęcia z powietrza mogą uatrakcyjnić Twoją stronę internetową, ulotki, foldery oraz  wszelkiego rodzaju reklamy cyfrowe.

Zdjęcia z drona dla deweloperów

Zdjęcia z powietrza nowo wybudowanego osiedla przyciągną jeszcze więcej klientów do oferty sprzedażowej domów i mieszkań. Ujęcia z wysokości są coraz populraniejsze i ujmują serca ludzi poszukujących nowego miejsca zamieszkania.

Zdjęcia z lotu ptaka dla architektów

Potrzebujesz zdjęć działki, zdjęć z postępów realizacji lub zdjęć z zakończonego projektu? Zdjęcia z powietrza przeniosą jakość Twoich usług w inny wymiar.

Zdjęcia z powietrza dla osób prywatnych

Sprzedajesz dom lub działkę? Podnieś kilkukrotnie atrakcyjność swojej oferty lub ogłoszenia dzięki ummieszczeniu w nich zdjęć wykonanych z lotu ptaka. Przygotowuję atrakcyjną cenowo ofertę dla osób prywatnych chcących sprzedać lub kupić nieruchomość.

Chętnie podejmę również współpracę z pośrednikami nieruchomości. Przy stałej współpracy przewiduję preferencyjne warunki umowy.

Zdjęcia domów z drona

Wykonując zdjęcia domów, często spotykam się z prośbami zdjęć z drona. Naturalnym jest, że domy z ładnymi ogrodami dużo ładniej można przedstawić z powietrza. Takie ujęcie zwykłym aparatem nie jest możliwe. Nie zawsze konieczne jest wzbijanie się bardzo wysoko. Czasem ciekawe zdjęcia wychodzą już z poziomu dachu – przy podbitce lub u jego szczytu. Oczywiście zwykle staram się też wykonać całościowe zdjęcie domu z ogrodem z większej wysokości.

Wykonując zdjęcia domów z drona, trzeba pamiętać o ograniczeniach i strefach lotniczych. W większości miejsc w Warszawie można latać tylko do 30m, a maksymalna wysokość w okolicy to 100m.

zdjęcia z drona
fotografia z powietrza
zdjęcia z lotu ptaka
Profesjonalne zdjęcia nieruchomości

Profesjonalne zdjęcia nieruchomości

W dzisiejszym świecie, gdzie pierwsze wrażenie jest często ostatnią szansą na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta lub inwestora, profesjonalne zdjęcia nieruchomości stają się kluczowym elementem w procesie sprzedaży lub wynajmu. Na stronie Nastatywie.pl...

Oświetlenie podczas zdjęć wnętrz

Oświetlenie podczas zdjęć wnętrz

Odpowiednie oświetlenie odgrywa kluczową rolę podczas fotografowania wnętrz mieszkań czy domów. Właściwe wykorzystanie światła potrafi podkreślić zalety pomieszczenia, uczynić je bardziej przestronnym i przytulnym. W tym artykule przedstawimy kilka istotnych wskazówek...

Skuteczna prezentacja nieruchomości na zdjęciach

Skuteczna prezentacja nieruchomości na zdjęciach

Atrakcyjna prezentacja nieruchomości na zdjęciach może znacząco wpłynąć na proces sprzedaży lub wynajmu. Dobra jakość zdjęć przyciąga uwagę potencjalnych klientów i sprawia, że chętniej zapoznają się z Twoją ofertą. W tym artykule przedstawimy kilka wskazówek, jak...